سخن عشق

به‌نام او
بسیاری از مشکلات ما به‌واسطه‌ی عدم آگاهی و شتاب دادن به جریان طبیعی زندگی اتفاق می‌افتد. فرصت‌هایی که همانند برق از کنارمان می‌گذرند و ما غافلیم.
گاهی تعصبات قبیله‌ای و نژادی مانع ارتباطروشن و واضح ما با پروردگار می‌شود و از منبع فیض الهی محروم می‌شویم.
اگر پدرانمان را پشت به پشت نام بریم به نامی واحد به نام«آدم»خواهیم رسید. پس همه برادریم.زمان و مرزها بین ما فاصله انداخته است. نژاد،ملیت،سن،جنسیت و زبان در قاموس ما نمی‌گنجد، پس عشق را از برادران خود دریغ نکنیم.

mojtaba dashti


پروردگار، فارغ از حصار جغرافیایی و مرزوبوم همواره با ما در ارتباط است. بیاییم برای اینکه دیدارمان به تعویق نیفتد حصارها را درهم شکنیم وبا هر زبانی که می‌خواهیم با او به گفتگوبنشینیم تا در معبد درون از آرامش و شادی استقبال کنیم.
کتابی که پیش روی شما است شامل چند دعای ساده است که برگرفته از کتاب‌های جلد اول و دوم آگاهی، چند نکته‌ی ناب و پیله‌ی بیهودگی نوشته‌ی آقای مجتبی دشتی می‌باشد که با ظرافتی خاص سعی کرده است نکاتی پیش روی شما بگستراند تا احساس یاس، ناامیدی و خستگی را زدوده و شادی، امید و آرامش را جایگزین آن کند.
در تمام ادوار کسانی حضور داشته‌اند که در قالب جملات، پیام‌آورعشق و مهرورزیدن بوده‌اند. درگذشتهبزرگانی همچون غزالی، ارسطو و افلاطونو امروزواسوانی، اشوو، مادرترزا،وین دایر وحال از سرزمین آریایی دوست عزیزم آقای مجتبی دشتی حامل این پیام می‌باشد.پیام‌های او برای هر کسی که بخواهد بدون قید و شرط وبه فراخور درک شخصی‌اش با پروردگار ارتباط داشته باشد مفید است.
مطالب این کتاب بسیار ساده و
مجتبی دشتی  12 قدم بهبودی

کتاب سخن عشق شامل 365 دعا برگرفته از آثار مولف و همچنین تراوشات ذهنی‌اش در غالب دعا می‌باشد در ضمن لوح فشرده اثر به زودی عرضه خواهد شد

/ 1 نظر / 25 بازدید
M.N

سلام خوشحال می کنید اگر 2 دقیقه وقت بگذارید و با وبلاگ من آشنا شوید مطمئن وبلاگم رو بعدا به دوستانتون معرفی می کنید وبلاگ منو آی تی http://manoit.ir منتظر تون هستم ... ...