سخن عشق

تقدیم

به تمام فرزندان آدم

 

 

 

 

 

 

 

بنام او

بسیاری از مشکلات  ما بواسطه عدم آگاهی و شتاب دادن به جریانات طبیعی زندگی حادث می شود فرصت هایی که همانند برق از کنارمان می گذرند و گاه ما در موضع غفلتیم .

گاهی تعصبات  قبیله ای و نژادی مانع ارتباط  روشن و واضح با پروردگار می گردد و از منبع فیض الهی محروم می گردیم

اگر پدرانمان را پشت به پشت نام بریم به به نامی واحد (آدم) ختم خواهد شد پس همه برادریم.زمان و مرزها بین ما فاصله انداخته. نژاد ،ملیت ،سن ،جنسیت ، زبان در قاموس ما نمی گنجد. عشق را از برادرانمان دریغ نکنیم.

پروردگار، فارغ از حصار جغرافیایی و مرز و بوم همواره با ما در ارتباط است ، بیاییم برای اینکه دیدارمان به تعویق نیفتد حصارها را درهم شکنیم وبا هر زبانی که می خواهیم با او به گفتگو  نشینیم تا در معبد درون از آرامش و شادی استقبال نماییم

 

کتابی که پیش روی شماست شامل چند دعای ساده که برگرفته از کتابهای جلد اول و دوم آگاهی، چند نکته ناب و پیله بیهودگی نوشته آقای مجتبی دشتی می باشد که  با ظرافتی خاص سعی نموده نکاتی پیش روی تان بگستراند تا احساس یاس ، ناامیدی ، خستگی را زدوده و شادی ، امید و آرامش را جایگزین آن نماید.

در تمام  ادوار کسانی حضور داشته اند که در قالب  جملات ، پیام آورعشق و مهر ورزیدن بوده اند ، درگذشته  بزرگانی  همچون  غزالی ، ارد، ارسطو و افلاطون  و امروز  واسوانی ، اشوو ، مادرترزا ،وین دایر وحال از سرزمین آریایی دوست عزیزم آقای مجتبی دشتی حامل این پیام می باشد برای هرآنکس که طالب است بدون قید و شرط و فراخور درک شخصی اش با پروردگار ارتباط داشته باشد.

مطالب این کتاب بسیار ساده و روان در غالب نیایش های ساده و بی تکلف نوشته شده است که خواندن آن را درتمامی اوقات به شما پیشنهاد می نماییم.

امیداست که به آرامش درونی لازمه رسیدن به پروردگار نائل گردیم.

                                          فاضلی

                                       زمستان نود

کتاب سخن عشق شامل دعاهای ساده برای تمام روزهای سال به زودی منتشر خواهد شد

/ 1 نظر / 20 بازدید
pooran

خيلي عالي و فوق العاده هستيدآقاي دشتي